Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як ви ставитеся до дистанційного навчання?

Інформаційна відкритість

У 2023/2024 навчальному році ліцей на змішаному навчанні.

Щодня офлайн навчаються 1-4, 11 класи.  По непарних тижнях (зелений) офлайн навчаються 8,9,10 класи. По парних тижнях (жовтий) офлайн навчаються 5, 6, 7 класи. Графік пов'язаний із можливостями укриття.

Клавдіївський ліцей імені Олександра Рибалка оголошує прийом учнів до 1 класу на 2023/2024 навчальний рік. Набір триватиме до 31 травня

Останнім часом в Україні виявлено активність нового молодіжного руху, який набирає популярності в містах України. Коротко про новий напрямок молодіжної субкультури "Редан"

Відеоролики розроблені UNICEF спільно з ДСНС на тему попередження виникнення пожеж та підвищення рівня обізнаності населення на випадок виникнення надзвичайних ситуацій (використання генераторів, туристичних пальників, свічок, печей).

Розпочато набір до 1-х класів Клавдіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка на 2022-2023 навчальний рік

Із 25 квітня Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені О.Рибалка відновив роботу дистанційно.

У зв'язку з захворюванням на ковід, станом на 17.02.2022 на дистанційному навчанні перебувають 2В, 4В, 5А, 6А, 6Б, 7А, 8А, 8Б, 9А та 10 класи

У зв'язку з покращенням епідеміологічної ситуації учні 1-11 класів з 7.02.2022 року повертаються до офлайн-занять у школі

У зв'язку з високим рівнем захворюваності учнів освітній процес у закладі для учнів 1-11 класів здійснюється в дистанційному форматі до 2 лютого 2022 року. Розклад занять доступний на сайті

У зв'язку з підвищеним рівнем захворюваності учнів та з метою запобігання поширення інфекційних захворювань серед учасників освітнього процесу Клавдіївський ЗЗСО тимчасово здійснює освітній процес для учнів 1-11 класів дистанційно з 25 по 28 січня 2022 року.

Клавдіївський ЗЗСО з 1 листопада працює за правилами червоної зони - 1-4 класи навчаються у школі, 5-11 переходять на дистанційне навчання.

Школа працює в умовах"жовтої" карантинної зони, але ми не маємо 80 відсотків вакцинованого персоналу

Новим директором закладу стала педагог-організатор, учитель української мови Катерина Олександрівна Васянович

Відділ освіти Немішаївської селищної ради 14 червня 2021 року оголошує конкурс на зайняття посади директора Клавдіївського ЗЗСО I-III ступенів імені Олександра Рибалка

Щорічний звіт керівника закладу І.В.Барановської в умовах карантину відбувся онлайн, повний текст розміщено за посиланням.

Шановні учні, учителі та батьки! Із 29 березня по 9 квітня 2021 року 1-11 класи Клавдіївського ЗЗСО імені Олександра Рибалка перебувають на дистанційному навчанні згідно чинного розкладу.

У Клавдіївському ЗЗСО імені Олександра Рибалка з 25 січня 2021 року відновлюється освітній процес за очною формою здобуття освіти з дотриманням протиепідмічних заходів.
У закладі встановлені дезінфектори, для всіх працівників передбачений щоденний температурний скринінг. За станом здоров'я учнів спостерігатимуть учителі та медична сестра.
Шановні батьки! Якщо у вашої дитини є ознаки захворювання, залишайте її вдома і звертайтесь до лікаря.

Шановні учні та батьки! З понеділка 18 січня Клавдіївська школа розпочала 2 семестр у дистанційному режимі поки що до кінця локдауну, тобто до 24 січня. Розклад занять онлайн і завдання для асинхронної роботи є групі вайбер вашого класу від класного керівника. Всі питання до класних керівників.
Слідкуйте за повідомленнями щодо наших дій після локдауну.
В.о.директоа школи І.В.Барановська

Інформація на 21 серпня для батьків, учителів та учнів

Зовсім скоро нам усім повертатися до школи, і урядовці нарешті озвучили, що робити ми це будемо у звичному нам форматі денного навчання у приміщенні школи. Офіційних документів поки ми не маємо, але новина дуже обнадійлива для всіх. У зв’язку з цим дозволю собі декілька порад (або «завдань на літо») для усіх учасників освітнього процесу.